- Tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatları 1 Euro = 3,09 TL baz alınarak hesaplanmaktadır.
Uygulama sınırlı sayıda otomobil için geçerli olup, Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kurda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
- Belirtilen anahtar teslim tutarlara trafik sigortası, ilk motorlu taşıtlar vergisi, ruhsat ve tescil masrafları da dahildir. Bu masraflar şehirlere göre farklılık gösterebilir.
- Belirtilen fiyatlar Türkiye paketli baz otomobiller için geçerdir. Borusan Otomotiv, paket içeriklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Stok ve yeni üretim takvimine göre tavsiye edilen fiyat ve paket içeriği birbirinden farklı otomobiller yetkili satıcı stoklarımızda bulunabilir.
- Fiyatlar faturanın kesildiği günkü değerlerle düzenlenir. ÖTV, KDV, MTV, trafik sigortası, tescil ve ruhsat işlemleri vb. araç fiyatına dahil olan tüm vergi ve masraflar mevzuat değişikliklerine bağlı olarak ve Borusan Otomotiv tarafından ayrıca haber vermeksizin değiştirilebilir.

** Borusan Otomotiv Premium Kiralama tarafından sunulan Uzun Dönem kiralama hizmeti ile ilgili notlar:
- Kiralama teklifleri, aksi belirtilmedikçe, "0" km otomobilleri kapsamaktadır.
47 ay, yıllık 10.000 km kullanım için ilgili dönem boyunca ödenmesi gereken aylık fiyatlarıdır. Farklı kilometre ve süre seçenekleri için Premium Kiralama ile iletişime geçebilirsiniz.
- Tüm rakamlar %18 KDV hariç olup; kiralamaya ilişkin fatura tarihinde geçerli olan Reuters Euro Satış kuru esas alınarak belirlenecektir.
- Kiralama süresince bakım, onarım, vergi, sigorta, özel çağrı merkezi desteği ve ihtiyaç halinde ikame araç Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş tarafından karışlanacaktır. Kullanım paralelindeki yakıt, köprü, otoyol giderleri kullanıcı tarafından karşılanır.
- Kiralama bedelleri; kiralanmak istenen otomobilin aksesuar, donanım, kira süresi ve kilometre değişikliklerine göre değişebilir. Belirtilen fiyatlar Türkiye paketli baz otomobiller için geçerlidir.
- Faiz, ÖTV ve diğer vergileri ile Euro/TL birim değerlerinde meydana gelebilecek değişiklikler, kiralama fiyatlarında değişikliklere neden olabilir.
- Kiralama ile ilgili detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilir ya da www.premiumkiralama.com adresinden ulaşabilirsiniz.
- Borusan Otomotiv Premium Kiralama kiralama bedelinde değişim yapma hakkını saklı tutar.

Borusan Otomotiv Premium Finance ile ilgili notlar:
- Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ndaki Premium Finance danışmanlarına başvurabilirsiniz. Premium Finance; bir bankacılık ve kredi verme faaliyeti değildir.

[ Yazıyı Oku ]

BMW nizin kış boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler BMW Car Care Seti nde toplandı. Siz de 29 Şubat 2016 tarihine kadar Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri ne gelin, bu sete avantajlı fiyatla sahip olun.

Car Care Seti Kapsamındaki Ürünler

• Antifreeze li Cam Temizleyici (1.000 ml)
• Buz Çözücü Sprey (500 ml)
• Buz Kazıyıcı
• İç Mekan Kokusu
• Hediye Çanta


190 TL

Kampanya 11.12.2015 – 29.02.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamındaki BMW Car Care Seti nin indirimsiz fiyatı KDV Dahil 260 TL olup; set kapsamında hediye edilen çantanın piyasa değeri ise yaklaşık 50 TL dir. BMW Car Care Seti, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri yönünden 1000 adet ile sınırlıdır. Borusan Otomotiv kampanya durdurma veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya koşulları diğer özel indirim ve avantajlarla birleştirilemez.


[ Yazıyı Oku ]
BMW nin ilk önden çekişli aracı olan 218i Active Tourer de kullanılan 136 beygir gücündeki 1,5 litrelik benzinlik motor, grubun diğer markası MINI de de kullanılıyor. Marka için yine bir ilk olan ve enlemesine konumlandırılan üç silindirli yeni motor serbest devri, gaz pedalına son derece hızlı tepki vermesi ve sportif sesi ile oldukça etkileyici.

220 Nm. tork üreten araç, 0–100 km/sa hızlanmasını 9,6 sn tamamlıyor ve aracı azami 200 km/s hıza ulaştırıyor. BMW 2 Serisi Active Tourer ailesine eklenecek, 1.5 dizel motorlu BMW 216d Active Tourer ise 2015 başında Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları nda satışa sunulacak.[ Yazıyı Oku ]
BMW nin Türkiye Distribütörü Borusan Otomotiv, 99 bin 788 TL den başlayan fiyatlarla 218i Active Tourer modelini Türkiye de satışa sundu.
Geçtiğimiz Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı nda dünya prömiyeri gerçekleşen BMW, 218i Active Tourer, marka için bir çok ilke imza atıyor. Hem yurttaşı, hem de uzak doğulu rakiplerinin küçük SUV ve Crossover modelleriyle rekabet edecek olanyeni 218i Active Tourer ile BMW, premium kompakt MPV segmente adım atmış oldu. 218i Active Tourer ın birebir rakibi ise Mercedes B Sınıfı.

Kompakt MPV sınıfı araçların Türkiye deki satış rakamı yılda yaklaşık 15 bin adet civarında. Bu da toplam pazarın yaklaşık yüzde 2,5 una karşılık geliyor. Bu yılın sonuna kadar 300-350 adetlik bir satış hedefiyle pazara giren BMW nin gelecek yıldan itibaren bu sınıftan almayı düşündüğü pay ise yılda 1500 adetlik satışla yüzde 10 civarında


[ Yazıyı Oku ]
2014 BMW M3 Sedan ve M4 Coupe nihayet ortaya çıktı.Turbo motora kavuşan M serisi, 3.0 lt lik 6 silindirli güç ünitesiyle donatılmış. Çift turbo beslemeyle 431 HP güç ve 550 Nm tork üreten motor, her iki modeli 0 dan 100 km/s sürate 4 saniye bandına ulaştırabilirken maksimum hızları 250 km/s te sınırlandırılmış. BMW, M4 Coupe nin ağırlığını 1500 kg ın altına indirmiş. Yeni turbo motor tüketimde, neredeyse yüzde 25 daha ekonomik. Hafifleyen M3 ve M4, karbon fiber takviyeli tavana sahip. İki otomobilde 7 ileri M DCT şanzımanla geliyor.

[ Yazıyı Oku ]

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sonraki> En Son>>